"Modlitwa przedszkolaka"

Dzieckiem Bożym jestem ja, Patrzy na mnie Bóg każdego dnia. Wszystko widzi: uśmiech, łzy i moje złe zamiary, Ale ja wiem, że mnie kocha bez miary.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego, albo pomoc nauczyciela:)

Nasza placówka w Brzeszczach poszukuje nauczyciela bądź pomocy nauczyciela.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-miłą i przyjazną atmosferę,

-godziny pracy dostosowane do potrzeb pracowników.

CV prosimy składać w placówce w Brzeszczach, albo w Kętach. Więcej informacji pod numerem telefonu 338451616.

Drodzy Rodzice przedszkolaków z Kęt

Numer telefonu do kontaktu nauczyciel-rodzic : 502122303

Selektywna zbiórka baterii – poprzez tę zbiórkę chcemy kształtować świadomość ekologiczną u dzieci. Zachęcamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w obu akcjach. Dbajmy o nasze środowisko!

Zakręcona akcja – na korytarzu w przedszkolu w Kętach znajduje się pojemnik na plastikowe zakrętki, są one przekazywane do firmy recyklingowej, a uzyskane tą drogą środki przeznaczane na leczenie ciężko chorych dzieci.

• Przedszkole KętyPlacówka Kęty
  • Przedszkole BulowicePlacówka Bulowice
  • Przedszkole BrzeszczeNiepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Brzeszczach

Proboszcz Parafii Św.Małgorzaty i Katarzyny w Kętach

„Pragniemy, aby każde dziecko uczęszczające do naszego przedszkola poznało dobro, prawdę, miłość i piękno oraz stało się współuczestnikiem przeżywania tych wartości w otaczającym środowisku.

Tworzymy rodzinną atmosferę w naszym przedszkolu, aby dzieci czuły się w nim kochane, bezpieczne i radosne.

Umożliwiamy dzieciom nabywanie różnorodnych umiejętności, sprawności i doświadczeń zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Inspirujemy dzieci do potencjalnych działań twórczych stwarzając okazje do uzewnętrznienia swoich uczuć i przeżyć w plastyce, muzyce, tańcu,śpiewie i różnych formach teatralnych.

Jesteśmy przedszkolem, które umożliwi dzieciom ich wszechstronny rozwój w duchu wartości uniwersalnych i chrześcijańskich”

Przedszkole Kęty, Przedszkole Bulowice, Przedszkole Brzeszcze, Przedszkole