"Modlitwa przedszkolaka"

Dzieckiem Bożym jestem ja, Patrzy na mnie Bóg każdego dnia. Wszystko widzi: uśmiech, łzy i moje złe zamiary, Ale ja wiem, że mnie kocha bez miary.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

PRZEDSZKOLE NA MEDAL

Zachęcamy na oddanie głosu na Niepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Bulowicach, Brzeszczach oraz Kętach w programie PRZEDSZKOLE NA MEDAL. Glosowanie rozpoczęte! W piątek w Gazecie Krakowskiej listy nominowanych. Zachęcamy do sprawdzania aktualnych wyników na www.gazetakrakowska.pl/przedszkolenamedal i ODDAJ GŁOS NA SWOJE PRZEDSZKOLE!

ALLELUJA!

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy złożyć szczere życzenia pokoju, wiary i radości. By nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań. Niech zmartwychwstały Chrystus wleje w nasze serce wiele miłości.

Tego życzy Dyrekcja wraz z pracownikami Niepublicznego Przedszkola im. Dzieciątka Jezus w Ketach, Bulowicach oraz Brzeszczach.

Oferta na rok szkolny 2018/2019

W zakładce AKTUALNOŚCI znajduje się aktualna oferta naszego przedszkola. zapraszamy do zapoznania się z nią i w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dzień Otwarty w naszych placówkach!
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców obecnych oraz przyszłych przedszkolaków na Dzień Otwarty!
W programie:
1. Zwiedzanie przedszkola i zapoznanie się z ofertą placówki.
2. Udział w zajęciach otwartych z nauczycielami grup.
3. Udział w zajęciach z języka angielskiego.
4. Wspólne zabawy.
5. Rozmowa z dyrekcją oraz nauczycielami.
Terminy:
1. Przedszkole w Brzeszczach- 27 marzec (wtorek)godz. 9.00
2. Przedszkole w Bulowicach- 28 marzec (środa) godz. 9.15
3. Przedszkole w Ketach- 06 kwiecień (piątek) godz. 9.15

Serdecznie zapraszamy!

• Przedszkole KętyPlacówka Kęty
  • Przedszkole BulowicePlacówka Bulowice
  • Przedszkole BrzeszczeNiepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Brzeszczach

Proboszcz Parafii Św.Małgorzaty i Katarzyny w Kętach

„Pragniemy, aby każde dziecko uczęszczające do naszego przedszkola poznało dobro, prawdę, miłość i piękno oraz stało się współuczestnikiem przeżywania tych wartości w otaczającym środowisku.

Tworzymy rodzinną atmosferę w naszym przedszkolu, aby dzieci czuły się w nim kochane, bezpieczne i radosne.

Umożliwiamy dzieciom nabywanie różnorodnych umiejętności, sprawności i doświadczeń zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Inspirujemy dzieci do potencjalnych działań twórczych stwarzając okazje do uzewnętrznienia swoich uczuć i przeżyć w plastyce, muzyce, tańcu,śpiewie i różnych formach teatralnych.

Jesteśmy przedszkolem, które umożliwi dzieciom ich wszechstronny rozwój w duchu wartości uniwersalnych i chrześcijańskich”

Przedszkole Kęty, Przedszkole Bulowice, Przedszkole Brzeszcze, Przedszkole