"Modlitwa przedszkolaka"

Dzieckiem Bożym jestem ja, Patrzy na mnie Bóg każdego dnia. Wszystko widzi: uśmiech, łzy i moje złe zamiary, Ale ja wiem, że mnie kocha bez miary.

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Przerwa wakacyjna

Dyrekcja przedszkola informuje, że w lipcu sekretariat będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 14. W piątki dyrekcja nie będzie dostępna.
W sierpniu sekretariat będzie nieczynny w dniach od 01.08 do 19.08. Od 22 sierpnia sekretariat będzie czynny w godzinach od 7 do 15.
Podczas przerwy w pracy wszelkich informacji można uzyskać pod numerem telefonu 510703096 lub 502367355.

Oferta pracy

Niepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Kętach oraz w Brzeszczach poszukuje pracownika na stanowisko nauczyciela przedszkola.
Wymagane:
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Znajomość i obsługa programów komputerowych: pakietu MS Office, umiejętność korzystania z poczty elektronicznej, Internetu. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym mile widziana.
- kandydat na stanowisko musi być zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Oświęcimiu.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- miłą i przyjazną atmosferę.
CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@przedszkoledzieciatkajezus.pl
Zgłoszenia można wysyłać do 15 lipca.

Nasze przedszkole - obok realizacji podstawowego programu zatwierdzonego przez MEN – uczy życia opartego na fundamencie wiary, wprowadza w świat kultury i wartości chrześcijańskich, uczy miłości Ojczyzny.  Dbamy o rodzinną atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dziecka. Zależy nam, by wychować człowieka uczciwego, dobrego, szanującego siebie i innych, dla którego najwyższą wartością będzie zawsze Bóg.

• Przedszkole KętyPlacówka Kęty
  • Przedszkole BulowicePlacówka Bulowice
  • Przedszkole BrzeszczeNiepubliczne Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Brzeszczach

Proboszcz Parafii Św.Małgorzaty i Katarzyny w Kętach

„Pragniemy, aby każde dziecko uczęszczające do naszego przedszkola poznało dobro, prawdę, miłość i piękno oraz stało się współuczestnikiem przeżywania tych wartości w otaczającym środowisku.

Tworzymy rodzinną atmosferę w naszym przedszkolu, aby dzieci czuły się w nim kochane, bezpieczne i radosne.

Umożliwiamy dzieciom nabywanie różnorodnych umiejętności, sprawności i doświadczeń zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Inspirujemy dzieci do potencjalnych działań twórczych stwarzając okazje do uzewnętrznienia swoich uczuć i przeżyć w plastyce, muzyce, tańcu,śpiewie i różnych formach teatralnych.

Jesteśmy przedszkolem, które umożliwi dzieciom ich wszechstronny rozwój w duchu wartości uniwersalnych i chrześcijańskich”

Przedszkole Kęty, Przedszkole Bulowice, Przedszkole Brzeszcze, Przedszkole