przedszkole katolickie kęty
  • niepubliczne przedszkole językowe kęty
  • kęty przedszkole
  • katolickie przedszkole kęty
  • niepubliczne katolickie przedszkole kęty
  • przedszkole kęty
  • przedszkole katolickie kęty
  • niepubliczne przedszkole kęty
  • niepubliczne przedszkole językowe kęty
  • kęty przedszkole
WWW.PRZEDSZKOLEDZIECIATKAJESUS.BLS.PL

Dobry Boże, Ty mnie znasz,
Ty mnie w swoim Sercu masz,
więc do Ciebie rączki wznoszę,
daj mi dzień szczęśliwy proszę.
Mamusiu Jezusa mego,
przytul mnie mocno, mocno,
tak na całego.

niepubliczne katolickie przedszkole kęty
przedszkole kęty przedszkole katolickie kęty

Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci spędzają czas w miłej, rodzinnej atmosferze. Podczas swojego pobytu zdobywają one wiedzę o otaczającym nas świecie, uczą się współdziałania w grupie oraz samodzielnego podejmowania decyzji. To wszystko pod opieka wykwalifikowanej i przyjaznej kadry. Proces wychowawczy prowadzimy w oparciu o system wartości uznanych przez Kościół Katolicki, w szczególności personalistycznej koncepcji człowieka jako osoby, głoszonej przez św. Jana Pawła II. Dzieci uczą się szacunku do drugiego człowieka, empatii oraz wrażliwości na dobro i piękno.

niepubliczne przedszkole językowe kęty kęty przedszkole

Dogoterapia, "Poznaję zawody" - spotkania z ciekawymi przedstawicielami różnych zawodów, Mały fizyk - doświadczenia, Powszechny Program Dwujęzyczności (realizowany codziennie), Kuchcikowo - zajęcia kulinarne, zajęcia z ekologii, zajęcia regionalne, zajęcia muzyczne - tańce, śpiew oraz granie na instrumentach.

niepubliczne katolickie przedszkole kęty przedszkole kęty

"Pragniemy, aby każde dziecko uczęszczające do naszego przedszkola poznało dobro, prawdę, miłość i piękno oraz stało się współuczestnikiem przeżywania tych wartości w otaczajacym środowisku. Tworzymy rodzinną atmosferę w naszym przedszkolu, aby dzieci czuły się w nim kochane, bezpieczne i radosne."

niepubliczne przedszkole kęty
niepubliczne przedszkole językowe kęty
kęty przedszkole
katolickie przedszkole kęty
przedszkole kęty

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!

Wybierz, gdzie zapisujesz :